سوالات متداول

 

سوالات متداول

 

چگونه می توانم به فروشگاه انتشارات سپاهان اعتماد کنم ؟

نماد اعتماد الکترونیکی در سایت انتشارات سپاهان که از طرف اتاق بازرگانی ارائه شده، نشان‌دهنده رعایت اصول استاندارد فنی و تجاری از دید دولت الکترونیک است.برای اطمینان بیشتر شما می توانید در صفحه اصلی وب سایت انتشارات سپاهان با کلیک بر روی نماد از اصالت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین برای داشتن درگاه اینترنتی در وب‌سایت، گذراندن مراحل قانونی و واجد شرایط بودن از مواردی است که با توجه به ارائه مدارک ثبتی و قانونی میسر شده است.ارائه این مجوزها که در قبال ارائه مدارک و تضمین‌های قانونی صورت گرفته است هرگونه نگرانی را نسبت به فعالیت قانونی انتشارات سپاهان مرتفع می‌نماید.

آیا انتشارات سپاهان در سایراستان ها و شهرها دارای نمایندگی می باشد؟

انتشارات سپاهان در سراسر کشور هیچگونه نمایندگی توزیع ، فروش و خدمات پس از فروش نداشته و کلیه خدمات صرفا توسط وب سایت و یا مراجعه حضوری به دفتر انتشارات سپاهان انجام می گردد.

آیا قیمت‌ها در سایت انتشارات سپاهان به روز هستند؟

بله، قیمت‌ها در سایت انتشارات سپاهان بصورت روزانه تعیین می شوند.

آیا می توانم برای خرید محصولات از انتشارات سپاهان ، راهنمایی و مشاوره دریافت کنم ؟

بله ، مشتریان محترم می‎توانند جهت دریافت راهنمایی و مشاوره در خصوص کالاها ، در پایین صفحه هر کالا و در بخش ثبت نظرات ، صفحه تماس با ما و یا شماره تلفن ۶۶۴۷۹۸۲۷ درخواست خود را اعلام نموده تا کارشناسان انتشارات سپاهان در اسرع وقت نسبت به ارائه راهنمایی و مشاوره اقدام نمایند.

آیا به مبالغ موجود در سایت ، مالیات اضافه می‌گیرد؟

خیر ، تمام قیمت های درج شده در انتشارات سپاهان با احتساب مالیات بوده و خریدار به غیر از هزینه بسته بندی و ارسال ، هزینه دیگری پرداخت نمی کند.

آیا برای خرید از انتشارات سپاهان ، ثبت نام در سایت الزامی می باشد ؟

خیر ، برای خرید از فروشگاه نیاز به ثبت نام در سایت نیست.

آیا می توان سفارش را تلفنی ثبت کرد ؟

بله ، شما می توانید با شماره تلفن ۶۶۴۷۹۵۲۷ تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آیا می‌توانم در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنم؟

بله ، سفارش شما می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز ثبت شود، اما پردازش سفارشی که در خارج از ساعت کاری ثبت شود، به اولین ساعت کاری روز بعدی موکول خواهد شد.

پرداخت آنلاین چیست ؟

پرداخت آنلاین به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام می گردد. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

با کارت کدام بانک می توان از سایت خرید کرد و چه اطلاعاتی برای خرید نیاز می باشد ؟

با کارت تمام بانک های عضو شبکه شتاب می توانید از انتشارات سپاهان خرید نمایید و بر ای خرید اطلاعات زیر مورد نیاز می باشد :

  • الف) شماره ۱۶ رقمی روی کارت
  • ب) کد اعتبارسنجی دوم ( CVV2 ) که یک عدد سه یا چهار رقمی است
  • ج) ماه و سال انقضای کارت که بر روی آن حک شده است
  • د) رمز دوم ( رمز اینترنتی ) که از طریق دستگاه خود پرداز بانک قابل دریافت است

در صورت تراکنش ناموفق در پرداخت آنلاین و کسر وجه از حساب من ، چه اقدامی باید انجام دهم ؟

پرداخت های اینترنتی معمولا به صورت دقیق انجام می‌شوند بدین صورت که بین انتشارات سپاهان و بانک شما چندین بار اطلاعات مورد بررسی قرار می‌گیرد تا از خرید اطمینان حاصل شود. اگر فرآیند خرید شما قطع شده و یا با مشکلی مواجه شود، عموما بانک مبلغ را به صورت خودکار و در زمانی حدود ۳۰ دقیقه باز می‌گرداند. در صورتی که ظرف مدت ۷۲ ساعت وجه کسر شده به حساب شما بازنگشته بود با انتشارات سپاهان تماس حاصل نمایید.

آیا می توان به روش دیگری غیر از پرداخت آنلاین وجه سفارش را پرداخت کرد ؟

بله، شما می توانید وجه سفارش خود را در محل ( فقط شهر تهران ) پرداخت کنید.

آیا در هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب روش ارسال کالا ممکن می باشد ؟

بله ، در هنگام ثبت سفارش و در مرحله روش ارسال ، امکان انتخاب از بین روش های ارسال موجود برای شهر یا استان شما وجود دارد.

آیا در روزهای تعطیل، ارسال سفارش انجام می‌شود؟

خیر ، ارسال سفارشات تنها در روزهای کاری انجام می‌شوند.

آیا می‌توانم آدرس گیرنده را در برخی سفارش‌هایم تغییر دهم؟

بله ، شما می توانید در هنگام ثبت سفارش و در مرحله تسویه حساب در قسمت اطلاعات شما آدرس و تحویل گیرنده جدیدی تعریف نمایید.

چگونه از وضعیت سفارشی که ثبت کرده ام مطلع شوم ؟

پس از ثبت سفارش ، انتشارات سپاهان با ارسال پیامک مرحله به مرحله وضعیت سفارش شما را اعلام می نماید . همچنین شما می توانید با ورود به پروفایل کاربری خود و بخش حساب من از وضعیت سفارش خود مطلع گردید .

چگونه می توانم به اطلاعات خرید های قبلی خود دسترسی داشته باشم ؟

برای دسترسی به اطلاعات خرید های قبلی خود پس از ورود به سایت و مراجعه به پروفایل کاربری ، با کلیک بر روی حساب من سوابق خرید شما نمایش داده می شود.