نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 36 24 12

A Complete Guide Longman Handy Learners Dictionary of American English

20,000 تومان 14,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۹۶۴۷۸۷۹۴۳۹ کد کالا : ۱۱۷۵۲۶ مترجم حمیده اوشلی

A Complete Guide Oxford Learners Pocket Dictionary

9,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۰۸۸۶ کد کالا : ۱۱۸۷۳۹ مترجم جمشید صفامنظر فرهنگ جیبی آکسفورد بازیرنویس فارسی (انگلیسی – فارسی) شامل ۳۸۰۰۰ واژه و عبارت، ۸۰۰۰۰ مثال، نامهای جغرافیایی و ... می باشد. از ویژگی های این کتاب، آشنایی با ضمیمه تفاوتهای ۸۰۰ واژه انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی است. سی دی رایگان این کتاب شامل تدریس ویدئویی ۵۰۰ واژه پایه و متوسط و ۸۰۰ واژه برای آزمون های تافل، آیلتس و تولیمو با قابلیت اجرا در تلفن همراه می باشد.

Longman Basic American Dictionary

35,000 تومان 24,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۸۲۳۳۲۵۱۵
کد کالا : ۱۰۳۹۴۶
Longman 1390
کتاب حاضر فرهنگی تک زبانه برای زبان آموزان پایه است. در این کتاب تعریف عبارات برای زبان آموزان پایه، آسان برای استفاده و قابل فهم است.

Oxford Advanced Learners Dictionary 9th Edition

150,000 تومان 90,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک :
کد کالا : ۱۰۲۳۸۰
Oxford 1394
دیکشنری (Oxford Advanced Learners ) یکی از معروفترین و بهترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی در سراسر جهان می باشد. این فرهنگ لغت یکی از منابع معتبر و به روز تحقیقات زبان انگلیسی بوده و حاوی لغات مختلفی در همه ی زمینه ها از جمله : نام های تجاری , کشورها, عناصر شیمیایی و... است. این دیکشنری دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. با این دیکشنری می توانید به آسانی مهارت های زبان انگلیسی خودتان را به صورت حرفه ای بهبود ببخشید و معنای کلماتی را که با آن آشنایی دارید، درک کرده و یاد بگیرید که چطور آنها را بیان کنید و از آن ها در صحبت های روزمره ی خود استفاده نمایید.

Oxford American Dictionary Intermediate (New Edition) With CD

90,000 تومان 63,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۰۱۹۱۳۹۹۷۲۲ کد کالا : 117385 OXFORD این مجموعه حائی ۱۴۵۰۰۰ واژه و اصطلاح انگلیسی و ۸۵۰۰۰ جمله نمونه است ۳۰۰۰ واژه پر کاربرد انگلیسی در این مجموعه نیز مشخص شده است.لوح فشرده این دیکشنری علاوه بر تمامی امکانات لوح های فشرده سطح مقدماتی و متوسط ، دارای امکاناتی برای تمرین مهارت نوشتاری ، ظبط صدا ، جعبه یاد داشت های بیشتری است

Oxford Elementary Learners Dictionary

40,000 تومان 24,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۰۵۴۱ کد کالا : ۱۰۴۱۰۱ مترجم خیام فولادی تالاری کتاب حاضر شامل ۱۵۰۰۰ لغت است و برای زبان آموزان سطح متوسط و پایه می باشد. در کتاب حاضر تعریف کوتاه و ساده می باشد و استفاده از این کتاب باعث آشنایی با معانی کلمات، با واژگان جدید، با انواع فعل، اعداد، حروف اضافه، نحوه تلفظ کلمه و ... می شود و این کتاب به تالیف آقای خیام فولادی تالاری میباشد.

Oxford Learners Pocket Dictionary

8,500 تومان
کد کالا : ۱۰۰۰۰۷ کتاب حاضر برای سطح متوسط تا پیشرفته می باشد و شامل ۳۸۰۰۰ واژه، ۸۰۰۰ مثال برای درک بهتر معانی می باشد. باریک بودن و حمل آسان این کتاب، به همراه الگوهای ضروری دستور زبان، املا و توضیح اصطلاحات از ویژگی های این کتاب می باشد.

OXFORD STUDENT-S Dictionaryبا زیرنویس

85,000 تومان 59,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان کد کالا : ۱۰۵۱۷۳ شابک : ۹۷۸۹۶۴۷۸۷۹۶۶۸ مترجم : محسن صادقی

Oxford Students Dictionary (new edition) with CD

85,000 تومان 59,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۹۴۳۳۱۳۵۷
کد کالا : ۱۰۹۳۷۸
Oxford 1388
کتاب حاضر برای سطح بالاتر از متوسط (Upper-Intermediate) می باشد و شامل: ۵۲۰۰۰ واژگان، عبارت و معانی انگلیسی و آمریکایی، کادرهای مخصوص Thesaurus و Collocation، بیش از ۱۰۰ها نمودار و تصویر، لغات دانشگاهی جدید (هنر، موسیقی، تجارت، کامپیوتر، جغرافی، تاریخ، ادبیات، ریاضی، علوم و ...) توصیه شده برای آمادگی امتحانات TOEFL و IELTS و ... می باشد.

Oxford Wordpower Dictionary 4th edition

90,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۹۴۳۹۹۲۵۸
کد کالا : ۱۰۴۴۰۴
Oxford 1390
دیکشنری مذکور برای سطح متوسط و بالای متوسط در نظر گرفته شده است. دیکشنری Oxford Wordpower باعث تقویت مهارت نوشتاری شده و همراه با ۳۰۰۰ واژه کلیدی منبع مناسبی جهت یادگیری ساخت واژگان می باشد. تصاویر موجود در دیکشنری به منظور درک کلمات دشوار ارائه شده اند

فرهنگ کوچک سپاهان(انگلیسی-فارسی)

14,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۱۰۳۶ کد کالا : ۱۱۲۵۰۱ نویسنده اقبال فرهت اولین مجموعه فرهنگ علمی-فنی-منتشر شده در ایران با روش نوین ارائه معانی

فرهنگ میانه سپاهان(انگلیسی-فارسی)

25,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۱۰۵۰ کد کالا : ۱۱۲۵۰۰ نویسنده اقبال فرهت اولین مجموعه فرهنگ علمی-فنی-منتشر شده در ایران با روش نوین ارائه معانی