نمایش 1–12 از 17 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 36 24 12

A Complete Guide Longman Handy Learners Dictionary of American English

20,000 تومان 14,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۹۶۴۷۸۷۹۴۳۹ کد کالا : ۱۱۷۵۲۶ مترجم حمیده اوشلی

A Complete Guide Oxford Learners Pocket Dictionary

9,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۰۸۸۶ کد کالا : ۱۱۸۷۳۹ مترجم جمشید صفامنظر فرهنگ جیبی آکسفورد بازیرنویس فارسی (انگلیسی – فارسی) شامل ۳۸۰۰۰ واژه و عبارت، ۸۰۰۰۰ مثال، نامهای جغرافیایی و ... می باشد. از ویژگی های این کتاب، آشنایی با ضمیمه تفاوتهای ۸۰۰ واژه انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی است. سی دی رایگان این کتاب شامل تدریس ویدئویی ۵۰۰ واژه پایه و متوسط و ۸۰۰ واژه برای آزمون های تافل، آیلتس و تولیمو با قابلیت اجرا در تلفن همراه می باشد.

Longman Basic American Dictionary

35,000 تومان 24,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۸۲۳۳۲۵۱۵
کد کالا : ۱۰۳۹۴۶
Longman 1390
کتاب حاضر فرهنگی تک زبانه برای زبان آموزان پایه است. در این کتاب تعریف عبارات برای زبان آموزان پایه، آسان برای استفاده و قابل فهم است.

Longman Children’s Picture Dictionary(کاغذگلاسه)

60,000 تومان 30,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۹۶۲۰۰۵۲۳۳۰
کد کالا : ۱۱۵۰۳۵
Pearson Longman 1390
کتاب Longman Children's Picture Dictionary شامل ۸۰۰ کلمه و با تصاویر جذاب که به ۵۰ موضوع اختصاص داده است و به همراه سی دی در اختیار زبان آموزان عزیز قرار داده می شود

Oxford Advanced Learners Dictionary 9th Edition

150,000 تومان 90,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک :
کد کالا : ۱۰۲۳۸۰
Oxford 1394
دیکشنری (Oxford Advanced Learners ) یکی از معروفترین و بهترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی در سراسر جهان می باشد. این فرهنگ لغت یکی از منابع معتبر و به روز تحقیقات زبان انگلیسی بوده و حاوی لغات مختلفی در همه ی زمینه ها از جمله : نام های تجاری , کشورها, عناصر شیمیایی و... است. این دیکشنری دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. با این دیکشنری می توانید به آسانی مهارت های زبان انگلیسی خودتان را به صورت حرفه ای بهبود ببخشید و معنای کلماتی را که با آن آشنایی دارید، درک کرده و یاد بگیرید که چطور آنها را بیان کنید و از آن ها در صحبت های روزمره ی خود استفاده نمایید.

Oxford American Dictionary Intermediate (New Edition) With CD

90,000 تومان 63,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۰۱۹۱۳۹۹۷۲۲ کد کالا : 117385 OXFORD این مجموعه حائی ۱۴۵۰۰۰ واژه و اصطلاح انگلیسی و ۸۵۰۰۰ جمله نمونه است ۳۰۰۰ واژه پر کاربرد انگلیسی در این مجموعه نیز مشخص شده است.لوح فشرده این دیکشنری علاوه بر تمامی امکانات لوح های فشرده سطح مقدماتی و متوسط ، دارای امکاناتی برای تمرین مهارت نوشتاری ، ظبط صدا ، جعبه یاد داشت های بیشتری است

oxford childrens picture dictionary

45,000 تومان 31,500 تومان
practise words in english at home or in school with this topic – based dictionary

Oxford Elementary Learners Dictionary

40,000 تومان 24,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۰۵۴۱ کد کالا : ۱۰۴۱۰۱ مترجم خیام فولادی تالاری کتاب حاضر شامل ۱۵۰۰۰ لغت است و برای زبان آموزان سطح متوسط و پایه می باشد. در کتاب حاضر تعریف کوتاه و ساده می باشد و استفاده از این کتاب باعث آشنایی با معانی کلمات، با واژگان جدید، با انواع فعل، اعداد، حروف اضافه، نحوه تلفظ کلمه و ... می شود و این کتاب به تالیف آقای خیام فولادی تالاری میباشد.

Oxford Learners Pocket Dictionary

8,500 تومان
کد کالا : ۱۰۰۰۰۷ کتاب حاضر برای سطح متوسط تا پیشرفته می باشد و شامل ۳۸۰۰۰ واژه، ۸۰۰۰ مثال برای درک بهتر معانی می باشد. باریک بودن و حمل آسان این کتاب، به همراه الگوهای ضروری دستور زبان، املا و توضیح اصطلاحات از ویژگی های این کتاب می باشد.

Oxford Photo Dictionary

30,000 تومان

ناشر : انتشارات سپاهان

شابک : ۹۷۸۰۱۹۴۳۱۳۶۰۵

کد کالا : ۱۰۰۰۰۶

کتاب حاضر شامل، ۱- بیش از ۲۴۰۰ واژه (هر دو زبان انگلیسی – انگلیسی آمریکایی) می باشد. ۲- عکس ها در گروه مخصوص خودشان قرار دارند، برای پیدایی بهتر. ۲- در بر گیرنده طیف وسیعی از موضوعات مانند، خانواده، اعضای بدن، لباس،وسایل خانه، مغازه، مواد غذایی، پول و بان و ... است. ۴- شامل نکات گرامری، صفت ها و حروف اضافه می باشد.

Oxford Picture Dictionary

30,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۹۴۳۶۹۷۶۳
کد کالا : ۱۱۳۳۵۷
Norma Sharpiro 1388
این کتاب به همراه سی دی می باشد
کتاب فرهنگ لغت تصویری آکسفورد یکی از ابزارهای آموزشی برای ارائه در کلاس می باشد.تقویت درک واژگان، گسترش دامنه لغات، آشنایی با نکات و چهار مهارت اصلی در انگلیسی و صفحات تمام رنگی از ویژگی های این کتاب می باشد.

OXFORD STUDENT-S Dictionaryبا زیرنویس

85,000 تومان 59,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان کد کالا : ۱۰۵۱۷۳ شابک : ۹۷۸۹۶۴۷۸۷۹۶۶۸ مترجم : محسن صادقی