نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 36 24 12

A Complete Guide English Grammar in Use Fourth Edition

10,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۹۶۴۷۸۷۹۲۳۱ کد کالا : ۱۱۹۲۷۴ مترجم محسن صادقی پرفروش ترین کتاب گرامر سال

A Complete Guide Essential Grammar In Use

8,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۵۶۵۹۰۹۲ کد کالا : ۱۱۲۷۶۲ مترجم اقبال فرهت  

A Complete Guide Grammar In Use Intermediate Third Edition

5,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۶۰۰۲۰۴۰۱۶۹ کد کالا : ۱۱۶۴۳۵ مترجم اقبال فرهت راهنمای کامل کتاب Grammar In Use Intermediate Third Edition

Basic Grammar in Use + CD fourEdition

50,000 تومان 35,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۲۱۱۳۳۵۳۱
کد کالا : ۱۰۱۰۶۴
Raymond Murphy 1390
مجموعه ای کامل برای آموزش گرامر و آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های بین المللی می باشد. این مجموعه قابل استفاده برای مطالعه شخصی به صورت خودآموز و در سر کلاس برای دانش آموزان و معلمان می باشد. سطح کتاب حاظر مقدماتی (Basic) می باشد.

English Grammar in Use 5 Edition + CD

60,000 تومان 42,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۲۱۱۸۹۰۶۴
کد کالا : ۱۰۱۷۵۳
Raymond Murphy 1391
ویرایش چهارم کتاب English Grammar in Use به روزترین نسخه و پرفروش ترین کتاب در زمینه ی گرامر می باشد. این کتاب با طرحی نو و جذاب با ارائه ی مثال ها و نمونه های به روز شده با حفظ همه ویژگی های کلیدی در زمینه مطالب روشن و ملموس کتاب، به نمونه ی معروف و محبوبی بین میلیون ها مدرس و زبان آموز در سراسر دنیا تبدیل شده است. این نسخه همراه با کلید سوالات منبع مناسبی جهت مطالعه شخصی می باشد.

Essential Grammar in Use+CD Fourth Edition

50,000 تومان 35,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۲۱۶۷۵۴۳۷
کد کالا : ۱۰۶۰۲۴
Raymond Murphy 1388
کتاب حاضر به آموزش نکات گرامری پرداخته است و این کتاب برای زبان آموزان سطح ابتدایی ضروری می باشد. از ویژگی های این کتاب شامل تمرین های جدید تمرین به همراه پاسخ، شفافیت و سهولت کتاب می توان نام برد. قابل استفاده برای مطالعه شخصی بصورت خودآموز و در سر کلاس برای دانش آموزان و معلم می باشد.

Grammar In Use Intermediate Third Edition With MP3 CD North American

45,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۵۲۱۷۳۴۷۷۶
کد کالا : ۱۰۸۳۷۲
Raymond Murphy 1389
کتابی ایده آل برای آمادگی در آزمون تافل و یا دیگر امتحانات استاندارد، است و دستور زبان انگلیسی را با توضیح و تمرین آموزش می دهد. این نسخه شامل افعال عباراتی، تمرین های تعاملی، تمرین های اضافی و سی دی رام می باشد. قابل استفاده برای مطالعه شخصی به صورت خودآموز و در سر کلاس برای دانش آموزان و معلمان می باشد.

Practical English Usage

60,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۹۴۴۲۰۹۸۳
کد کالا : ۱۰۳۶۵۲
Michael Swan 1387
کتاب حاضر راهنمای مشکلات زبان آموزان و معلمان در بخش دستور زبان انگلیسی است. این کتاب بیشتر شامل نکات گرامری است اما مواردی مانند انتخاب واژه، اصطلاح، سبک، تلفظ و هجی هم شامل می شود. از ویژگی های این کتاب بالا بردن سطح زبان آموز در آزمون های بین المللی و پیدا کردن آسان مطالب، است

Understanding and Using English Grammar +CD 5th Edition

80,000 تومان 56,000 تومان
کد کالا : ۱۰۸۳۹۵
Betty Azar, Stacy A. Hagen 1389
کتاب حاضر برای توسعه مهارت زبان آموزان سطح متوسط، با درک و استفاده از دستور زبان انگلیسی و مرجع گرامر است. در این نسخه به طور کامل به توسعه فالیت های ارتباطی و تعاملی پرداخته است. شامل نمودار گرامر و امتیاز دهی، ساختار مبتنی بر گوش دادن و تمرین هایی برای صحبت کردن، استفاده از متنی که نکات گرامری را هدف قرار داده است و الگوهای گفتاری و نوشتاری از ویژگی های این کتاب است.