نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 36 24 12

A Complete Guide Essential Words for the TOEFL, 6th Edition With CD

50,000 تومان 40,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۹۶۴۶۱۱۴۵۱۷ کد کالا : ۱۰۹۴۷۱ مترجم مریم صبوری مطالب گردآوری شده در این اثر، چکیده ی عمده ترین نکاتی است که در اکثر آزمونهای گرامر تافل به کرات یافت می شود. انتخاب این نکات بر مبنای نکات ارائه شده در منابع معتبر مربوط به آزمون های گرامر تافل می باشد و این نکات به شکل واضح و کاملاً قابل فهم است.

Essential Words for the TOEFL, 7th Edition

35,000 تومان 24,500 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۱۴۳۸۰۰۲۹۶۵ کد کالا : ۱۲۳۰۳۳ Steven J. Matthiesen 2014 این برنامه ساخت واژگان است به طور خاص برای دانش آموزان ESL آماده شدن برای آزمون تافل طراحی شده است. این کتاب یک لیست سازمان یافته از کلمات و واژگان با تعاریف، جملات نمونه، ها و تمرین های برای ۵۰۰ کلمه نیاز به دانش. آن را نیز در راه است که در دانش آموزان می توانند لغات زبان انگلیسی خود را گسترش ارائه مشاوره دقیق.

Introductory for the toefl test Second Edition With DVD

25,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان شابک : ۹۷۸۰۱۳۷۱۳۵۷۸۳ کد کالا : ۱۰۶۱۲۲ phillips هدف مجموعه کتابهای تافل لانگمن آماده کردن زبان آموز برای هر دو آزمون کاغذی pbt و اینترنتی ibt، تافل است. کتاب شامل تست های آماده سازی، آموزش مهارتها، تمرین ها، تحلیل و توضیح تمرین ها و در نهایت تست های نهایی و کامل است. همچنین نرم افزار تافل لانگمن این مجموعه نیز شرایط آزمون تافل را برای زبان آموز شبیه سازی می کند به نحوی که کاملا به محیط این آزمون آمادگی پیدا کنید.

Longman PBT Preparation Course for the TOEFL Test The Paper Tests with CD

130,000 تومان 91,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۳۱۴۰۸۸۳۸
کد کالا : ۱۰۱۷۷۶
Deborah Philips 1386
کتاب حاضر برای داوطلبان آزمون تافل دفترچه ای و یا به عنوان کتابی مکمل برای دوره های عمومی استفاده می شود. آشنایی با نحوه آزمون واقعی و زمان بندی، دارا بودن تست، تمرین برای ارزیابی و جدیدترین متون و آشنایی با قالب تست این مهارت و ... از ویژگی های کتاب حاضر است.

Longman Preparation Course for the TOEFL® iBT Test (3rd edition) +CD

150,000 تومان 105,000 تومان
 ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۰۱۳۳۲۴۸۱۲۸
کد کالا : ۱۰۲۲۱۳
Deborah Phillips 1393
ویرایش سوم مجموعه Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test در راستای موفقیت زبان آموزان در آزمون مهارت های ترکیبی تافل می باشد. این مجموعه به عنوان مکمل مناسبی در کنار دوره های ESL (انگلیسی به عنوان زبان دوم) با ارائه مطالب جامع در حوزه مهارت های زبانی و تمرین های متعدد مرتبط با همه بخش های آزمون در اختیار زبان آموزان قرار دارد.

Teen2Teen 3+ Student Book+Work+CD

45,000 تومان 27,000 تومان
کتابهای Teen2Teen یکی از محبوب ترین مجموعه کتاب درباره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ است با ویژگی های

TOEFL IBT BARRONS 15TH With DVD

130,000 تومان 91,000 تومان
ناشر : انتشارات سپاهان
شابک : ۹۷۸۱۴۳۸۰۰۱۵۶۲
کد کالا : ۱۲۴۰۲۷
Pamela j.sharpe,Ph.D 1392
این مجموعه به عنوان یکی از به روزترین کتاب ها در زمینه ارائه و مرور تمرین ها و تست های مرتبط با TOEFL iBT محصولی از انتشارات Barron’s می باشد. مرور انواع سوالات اصلی و مهم در هر بخش از آزمون، آموزش مهارت های آکادمیک و کسب مهارت لازم در زمینه note-taking، paraphrasing، summarizing و synthesizing و هفت نمونه تست شبیه سازی شده با تست های واقعی همراه با کلید سوالات و توضیح آن ها در سی دی نرم افزار این مجموعه از ویژگی های کتاب حاضر می باشد.